x

передзвонити

Доставка і оплата

Доставка:

У зв'язку з військовим станом відправки по Україні здійснюються тільки службою доставки "Нова пошта" !!!

Післяплатою (Новою поштою) - поки в нашій країні ВІЙНА не здійснюемо.


  • Для жителів Полтави можливий самовивіз, попередньо обговоривши по телефону. (При оплаті готівкою в точці видачі - сума за весь товар в замовленні оплачується без здачі.)
  • Відправлення в межах України виконується службами перевезення вантажів «Нова Пошта», «Делівері», «Укрпошта». Оплата за доставку «Нова Пошта», «Делівері» здійснюється замовником за фактом отримання замовлення; «Укрпошта» сплачується разом із замовленням за упаковку і доставку до пункту відправки - 35.00 грн., Плюс сума за перевезення за фактом отримання замовлення.

 

Додаткова інформація про доставку:

  • Підготовка до відправки здійснюється після отримання оплати за товар, або підтвердження оплати
  • Підготовка до відправки при оплаті післяплатою (сума замовлення понад 200 грн.) Займає 1-3 робочі дні
  • Відправлення буде здійснена ввечері з 17:00 до 20:00 після підготовки до відвантаження товарів в замовленні. Виконання і підготовка замовлення займає 1-3 робочі дні, з моменту оплати, на товари не за індивідуальним замовленням. На товари за індивідуальним замовленням, виконання та підготовка займає 3-7 робочих дні або в оговорені терміни.
  • Доставка згідно із заявленими термінами поставки компаній-перевізників. Час поставки в міста України компанією «Нова Пошта» складе 1-2 дні, що визначається розташуванням міста одержувача. Ми повідомимо Вам номер накладної, за якою Ви зможете отримати ваше замовлення згідно паспортних даних.


Можливі способи оплати:

Готівкова:

 

  •  при отриманні товару (тільки самовивіз м. Полтава), готівкою у точці видачі, сума оплати повинна дорівнювати вартості замовлення (без здачі);
  •  післяплатою (сума замовлення понад 200 грн.) в офісі поштової служби у вашому місті, якщо ви отримуєте ваше замовлення безпосередньо в представництві або хочете оформити доставку «до дверей». Ця форма можлива тільки при відправці компанією «Нова Пошта». Вартість товару не включає в себе доставку або пересилання, вони сплачується окремо за тарифами перевізника.

 

 

Приватбанк, поповнення карти:

Якщо Ви бажаєте здійснити оплату платіжною карткою, то після оформлення замовлення Вам на E-mail і номер Viber будуть надіслані реквізити. Оплату Ви зможете провести через будь-який термінал ПриватБанку, а також через систему Приват24.


Monobank, поповнення карти:

Якщо Ви бажаєте здійснити оплату платіжною карткою, то після оформлення замовлення Вам на E-mail і номер Viber будуть надіслані реквізити. Оплату Ви зможете провести через будь-який термінал iBOX (без комісії), а також через систему monobank (без комісії).